FORTIS reality s.r.o.strana [ 1 ] < >     záznamy [ 1 - 5 ] z 5
Prodej rekreační chalupy v o obci Židovice, okr.Louny   [Rezervace !!]
Prodej
Cena: 750 000 Kč/obj.
Plocha 601 m2
Rekreační domek
Nabízíme k prodeji přízemní rodinný domek vhodný pro rekreaci. V přízemí jsou 4 obytné místnosti+WC a sprcha. V podkroví dvě místnosti. Voda z vlastní studny-darling, el.220V, vytápění na pevná paliva, žumpa. K domu patří upravená zahrada s pergolou a kůlnou.
Louny
Detaily (počet fotografií: 9)

Prodej domu s prodejnou v Pacově!   [prodáno]
prodej
Cena: 1 980 000 Kč/obj. (cena pro jednání)
Plocha 750 m2
Činžovní dům
Prodej rozsáhlého domu v centru Pacova. Suterén-skladové prostory, sklep. Přízemí-pronajatá prodejna, garáž, skladové prostory. 1.patro-obytné místnosti s možností úprav na velký byt nebo několik menších jednotek, soc.zařízení, přístavby. Půdní prostor nezařízený. Za domem je uzavřený prostor s dvorkem a zahradou. V blízkosti domu je kompletní občanská vybavenost (obchody,zd.zařízení,pošta atd.). Objekt možno využít na bydlení a podnikání (menší vyroba, sklad atd.)
Pelhřimov
Detaily (počet fotografií: 7)

Prodej chaty a pozemků v Osečku okr. Nymburk   [Prodáno !]
Prodej
Cena: 1 900 000 Kč/obj.
Plocha 5233 m2
Rekreační chata a další stavby na částečně zalesněném poz.
Dovolujeme si Vám nabídnout velmi zajímavou nemovitost v obci Oseček okr. Nymburk v rekreační oblasti Na Přívoze poblíž Labe. Romantický, částečně zalesněný pozemek s několika rekreačními objekty má výměru 5233 m2 a je ho možno využít pro rekreaci, sport, okrasnou zahradu, pěstování a kutilství. Na pozemku se nachází zděná, částečně podsklepená chata (zastavěná plocha 51m2) se 2 místnostmi, které jsou vytápěny kamny, kuchyňkou, splachovacím WC a vlastním septikem. Na pozemku je též další obyvatelná zděná chatka s udírnou a několik menších dřevěných staveb vhodných pro kutilství a chovatelství. Dále je zde vlastní studna s rozvodem vody do chaty (boiler) a do zahrady pro zavlažování. Umístění pozemku na konci chatové osady s hospodou a jeho ohraničení stromy zaručuje majitelům dokonalé soukromí. Dobrá dostupnost z Prahy - na kraj Prahy po dálnici autem za 25 min., případně z Kolína a Poděbrad. Výjimečná příležitost.
Nymburk
Detaily (počet fotografií: 9)

Prodej vícegeneračního RD v obci Prameny   [Ukončeno!]
Prodej
Cena: 3 999 000 nemovitost
Plocha 1168 m2
RD
Nabízíme k prodeji vícegenerační RD v obci Prameny. Dům prošel rekonstrukcí v programu"Zelená úsporám"-úsporný, ekologický provoz (zateplení,trojskla). Přízemí-samostatný byt 4+1(zimní zahrada, prádelna, 3x WC). 1.patro-samost.byt 3+kk (2xkoupelna, 3xWC, tech.místnost). Půda-možná další bytová jednotka. Sklep-4 místnosti(kotelna na tuhá paliva, vlastní pramen minerálky-možné připojení na plyn)
Cheb
Detaily (počet fotografií: 9)

Prodej RD 5+1 se zahradou ve vilové čtvrti v Praze 4 Braníku   [volný]
prodej
Cena: 14 000 000 Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout exklusivní nemovitost charakteru atypického řadového domu o velikosti 5+1 (dvě koupelny, garáž, balkon, velké terasa, zahradní pokoj, dílna, 2 krát sklepní místnost) s předzahrádkou a zahradou ve vilové čtvrti v Praze 4 - Braníku. Nemovitost se nachází ve velice klidné části. Dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy.
Praha 4
Detaily (počet fotografií: 9)

strana [ 1 ] < >     záznamy [ 1 - 5 ] z 5

Advokátní kancelář Mgr. Radka Seidlová