FORTIS reality s.r.o.strana [ 1, 2 ] < >     záznamy [ 1 - 10 ] z 12
Prodej rekreační chalupy v o obci Židovice, okr.Louny   [Rezervace !!]
Prodej
Cena: 750 000 Kč/obj.
Plocha 601 m2
Rekreační domek
Nabízíme k prodeji přízemní rodinný domek vhodný pro rekreaci. V přízemí jsou 4 obytné místnosti+WC a sprcha. V podkroví dvě místnosti. Voda z vlastní studny-darling, el.220V, vytápění na pevná paliva, žumpa. K domu patří upravená zahrada s pergolou a kůlnou.
Louny
Detaily (počet fotografií: 9)

Prodej domu s prodejnou v Pacově!   [prodáno]
prodej
Cena: 1 980 000 Kč/obj. (cena pro jednání)
Plocha 750 m2
Činžovní dům
Prodej rozsáhlého domu v centru Pacova. Suterén-skladové prostory, sklep. Přízemí-pronajatá prodejna, garáž, skladové prostory. 1.patro-obytné místnosti s možností úprav na velký byt nebo několik menších jednotek, soc.zařízení, přístavby. Půdní prostor nezařízený. Za domem je uzavřený prostor s dvorkem a zahradou. V blízkosti domu je kompletní občanská vybavenost (obchody,zd.zařízení,pošta atd.). Objekt možno využít na bydlení a podnikání (menší vyroba, sklad atd.)
Pelhřimov
Detaily (počet fotografií: 7)

Družstevní byt 1+1 (2+kk) po rekonstrukci na Praze 4   [Prodáno]
prodej
Cena: 1 900 000 Kč/obj.
Plocha 45 m2
Byt 1+1 (2+kk)
Družstevní byt po rekonstrukci o velikosti 1+1 (2+kk) bez balkonu o výměře 45,23 m2 se nachází v 1.NP , komora na patře. Dům je po kompletní rekonstrukci. OP+KK - 19,95 m2, pokoj 12,02 m2, předsíň 6 m2, koupelna + WC 3,26 m2, sklep 1,20 m2 a komora 2,80 m2. Veškerá občanská vybavenost. Náklady cca 4.000,-Kč
Praha 4
Detaily (počet fotografií: 9)

Prodej chaty a pozemků v Osečku okr. Nymburk   [Prodáno !]
Prodej
Cena: 1 900 000 Kč/obj.
Plocha 5233 m2
Rekreační chata a další stavby na částečně zalesněném poz.
Dovolujeme si Vám nabídnout velmi zajímavou nemovitost v obci Oseček okr. Nymburk v rekreační oblasti Na Přívoze poblíž Labe. Romantický, částečně zalesněný pozemek s několika rekreačními objekty má výměru 5233 m2 a je ho možno využít pro rekreaci, sport, okrasnou zahradu, pěstování a kutilství. Na pozemku se nachází zděná, částečně podsklepená chata (zastavěná plocha 51m2) se 2 místnostmi, které jsou vytápěny kamny, kuchyňkou, splachovacím WC a vlastním septikem. Na pozemku je též další obyvatelná zděná chatka s udírnou a několik menších dřevěných staveb vhodných pro kutilství a chovatelství. Dále je zde vlastní studna s rozvodem vody do chaty (boiler) a do zahrady pro zavlažování. Umístění pozemku na konci chatové osady s hospodou a jeho ohraničení stromy zaručuje majitelům dokonalé soukromí. Dobrá dostupnost z Prahy - na kraj Prahy po dálnici autem za 25 min., případně z Kolína a Poděbrad. Výjimečná příležitost.
Nymburk
Detaily (počet fotografií: 9)

Prodej pozemku s chatou v Újezdě nad Lesy   [PRODÁNO]
prodej
Cena: 2 950 000 Kč/obj. (informace v kanceláři)
Plocha 601 m2
Stavební pozemek - bydlení
Dovolujeme si Vám nabídnout velmi pěkný stavební pozemek na klidném místě v Praze 9 - Újezdě nad Lesy v těsné blízkosti Klánovického lesa. Jedná se o jednu z posledních volných parcel v této lokalitě. Parcela je rovinatá, pravidelného čtvercového tvaru se všemi inženýrskými sítěmi na hranici. V sousedství jsou nové rodinné domy. Na pozemku je studna s užitkovou vodou pro potřeby zahrady a zděný rekreační objekt.
Praha 9
Detaily (počet fotografií: 9)

Prodej bytu 1+KK v Praze, Nových Butovicích   [prodáno]
prodej
Cena: 1 500 000 Kč/obj. (cena pro jednání)
Plocha 37 m2
Byt 1+kk
Nabízíme k prodej útulný byt 1+kk s zděným jádrem ve Stodůlkách. Byt je v panelovém sídlišti. Nízké provozní náklady. Dobrá občanská vybavenost (obchody, škola, školka atd.). Blízko metra - 300m od stanice metra Hůrka. K nastěhování ihned. Hypo možná.
Praha 5
Detaily (počet fotografií: 5)

Prodej bytu 2+1/3+kk, 73,3 m2, OV, Praha 3 - Žižkov, Sudoměřská ul.   [PRODÁNO]
prodej
Cena: 3 650 000 Kč/obj. (informace v kanceláři)
Plocha 73 m2
Byt 2+1, Byt 3+kk
Nabízíme byt po částečné rekonstrukci 2+1/3+kk s lodžií o celkové ploše 73,3 m? v 5.NP/4.patro cihlového domu s výtahem. V obývacím pokoji a ložnici jsou parkety. V ob.pokoji příprava na krbová kamna. Vyhledávaná lokalita na rozmezí Žižkova a Vinohrad, výborná občanská vybavenost (v blízkosti palác Flora, pošta, školka, škola aj.), spojení MHD - metro, tramvaj, bus - stanice Flora.
Praha 3
Detaily (počet fotografií: 9)

Prodej Penzionu v Pramenech   [Prodáno]
Prodej
Cena: 3 700 000
Plocha 1317 m2

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zavedený penzion v obci Prameny u Mariánských láz. Zavedená klientela-ubytování pro 23 osob, stylová restaurace, sklepy a nevyužitá půda, zahrada s dětským hřištěm, parkovací místa na pozemku, pramen minerálky na pozemku, sousední pozemek je obecní park. Perfektní turistická lokalita. Skvělá podnikatelská příležitost. V případě rychlého jednání cenové zvýhodnění.
Cheb
Detaily (počet fotografií: 9)

Prodej vícegeneračního RD v obci Prameny   [Ukončeno!]
Prodej
Cena: 3 999 000 nemovitost
Plocha 1168 m2
RD
Nabízíme k prodeji vícegenerační RD v obci Prameny. Dům prošel rekonstrukcí v programu"Zelená úsporám"-úsporný, ekologický provoz (zateplení,trojskla). Přízemí-samostatný byt 4+1(zimní zahrada, prádelna, 3x WC). 1.patro-samost.byt 3+kk (2xkoupelna, 3xWC, tech.místnost). Půda-možná další bytová jednotka. Sklep-4 místnosti(kotelna na tuhá paliva, vlastní pramen minerálky-možné připojení na plyn)
Cheb
Detaily (počet fotografií: 9)

Stavební pozemek - Praha 5, Zadní Kopanina   [Aktivní]
prodej
Cena:
Plocha 10384 m2
stavební pozemek
Dobrý den. Dovolujeme si Vám nabídnout pozemky v Zadní Kopanině (Praha 5) v údolí Mlýnského potoka. Pozemky se nacházejí na kraji CHKO v klidném místě obklopeném přírodou – pozemek je obklopen loukami, potokem a skálou. Jedinečná přírodní scenérie v Praze. Jedná se původně o pozemky určené k developerskému projektu. Pozemek je stavebně (úprava povrchů, silnoproud připraven, např.kabely veřejného osvětlení, studna, v areálu je zařízení Telefónica Czech Republic a. s.,na které je možné připojení, atd.) i administrativně (územní plán- SV – všeobecně smíšené, UR na vodovod atd.) připraven ke stavbě. V západní části areálu se nacházel původní objekt stodoly, pro který bylo vydáno rozhodnutí za účelem stavebních úprav, spojených se změnou užívání objektu na rodinný dům a projekční ateliér. Ideální místo pro luxusní bydlení nebo malý developerský projekt.
Praha 5
Detaily (počet fotografií: 9)

strana [ 1, 2 ] < >     záznamy [ 1 - 10 ] z 12

Advokátní kancelář Mgr. Radka Seidlová